Kampanyalar İçin İletişime Geçiniz  
    • Cilt Bakımı
    • Kendinize zaman ayırın....
    • Lazer Epilasyon
    • lazer epilasyon ankara merkezleri

Temsilcilikler

Lazer Epilasyonun Etkileri...

Lazer epilasyon ile birçok bayan gibi sizlerde tüy problemlerinizden kurtularak, yaz aylarında tüylerle uğraşmadan deniz keyfi yaşamaya hazır mısınız? Kendinizi hazır gördüğünüz her zaman epilasyon uygulamasından faydalanarak en iyi şekilde tüylerinizle alakalı olan sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yaşamımız boyunca tüy problemi, her bayan gibi sizin de başınıza gelebilir. Tüyler, yüz hatlarınızdan biri olan bıyık kısmında, çenede ya da yanaklarınızda bulunabilir. Böyle durumlarda en doğru şekilde epilasyon uygulamasından yararlanarak pürüzsüz bir yüze sahip olabilir, yüz hatlarınızın her neresindeyse tüy, tüy sorununuzu giderebilirsiniz.

Tüyün oluştuğu köke doğru uygulanan lazer, kökün etkisiz olmasını ve bundan böyle ki zamanda tüy çıkarmasını engeller. Bu da sizlerinde bundan böyle daha rahat ve alımlı cilde sahip olmanız konusunda yardımcı olan bir etken olacaktır. Böylelikle siz de cildinizde bulunan tüy problemlerinden kurtulabilir, daha pürüzsüz cilde sahip olmayı başarabilirsiniz.

Ağda ile tüylerinizi aldığınız bacak bölgeleriniz için de sorunlarınız varsa, bacaklarınıza etki edecek olan epilasyon ile doğru uygulamalar sayesinde belirli bir seans sayısından sonra istenilen bacak görünüme sahip olabilirsiniz. 

Bumerang - Yazarkafe
Medikal Estetik