Kampanyalar İçin İletişime Geçiniz  
    • Cilt Bakımı
    • Kendinize zaman ayırın....
    • Lazer Epilasyon
    • lazer epilasyon ankara merkezleri

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Yapılır

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Yapılır

İnsanların tüylerle olan sorunları kış aylarında her ne kadar belli olmasa ya da fark edilmesi zor olsa da, yaz sezonu geldiğince, ince kıyafetler giyildiğinde ya da tatillere gidildiğinde görülmektedir. Bir birey olarak sizin de vücudunuzda, istemediğiniz tüylerin oluştuğu bazı bölgeler olduğunu söylüyor ve bu durumdan kurtulmak için geçici olarak ağda v.b. türünde ki işlevlerden yararlanıyorum diyorsanız, yaptığınız yöntem doğru değildir. Çünkü günümüzde artık gelişen teknolojiyle beraber lazer epilasyon uygulaması bulunmakta olup, kalıcı olarak sizlere tüylerden kurtulma çözümü sunar.

Tüylerinizin oluştuğu sorunlu bölgelere lazer epilasyon uygulaması yaptırmak istiyorsanız ve doğru bir şekilde bu uygulamadan yararlanmayı düşünüyorsanız, siz de istenmeyen tüylerden kurtulmak için ilk adımı attınız demektir. Kaç seanstan oluştuğuyla ilgili olarak, tüylerinizin kalınlığı ve çokluğu bu duruma göre değişiklik gösterecektir.

Seyrek ve ince tüylerden oluşan bölgeniz varsa ve bu tüy sorunundan kurtulma çözümü arıyorsanız, ortalama 3 – 5 Aralığında ki seans sayısında lazer epilasyondan yararlanabilirsiniz. Eğer ki seyrek değil de yoğun bir tüy bölgesiyle karşı karşıyaysanız da 8 – 10 seansa kadar çıkabilir bir epilasyon uygulaması alabilirsiniz.

Bumerang - Yazarkafe
Medikal Estetik