Kampanyalar İçin İletişime Geçiniz  
    • Cilt Bakımı
    • Kendinize zaman ayırın....
    • Lazer Epilasyon
    • lazer epilasyon ankara merkezleri

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon FiyatlarıÜlkemizde son yıllarda popülerliğini arttıran lazer epilasyon uygulaması, insanların tüylerle olan sorunlarını kalıcı olarak giderir. Tüy problemi yaşayan bireyler, istedikleri şekilde tüylerle olan problemlerini epilasyon uygulamasıyla belli sayılarda ki seanslar sayesinde giderebilmektedir.

Bazı zayıf bölgelerde ki tüy problemi birkaç seansta bitse de, bazı bölgeler maalesef güçlü bir epilasyon uygulamasından geçmesi gerekeceğinden dolayı ortalama 5 – 8 arası uygulama görmesi gerekebilir. Bu durum tabi ki bölgeye göre değişiklik gösterir.

Seans sayısı, bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu durumda da fiyatlarda da değişiklik olabilir. Şöyle ki, güçlü tüylerin çıktığı bölgelerde lazer epilasyon uygulaması, tüy sorunu son buluncaya kadar seanslardan yararlanmak istiyorsanız fiyatta ortalama belli bir fiyat çıkacaktır. Ancak bahsi geçen aynı bölge için seans başı ücret ödemek istiyorsanız, normal ortalama fiyattan yüksek tutarlarda seans başı ücret ödeyebilirsiniz. Bu nedenle her zaman toplu bir fiyat ödenmesi, sizler için daha yararlı olacaktır.

Lazer epilasyon fiyatlandırması, bölgeye göre değişiklik gösterir. Bu nedenle uygun fiyatlarda yapılan yüz hatlarında ki yanaklar, bıyık kısmı ya da çene bulunur. Pahalı fiyatlar olarak da bacak bölgesi, sırt veya göğüs bölgesi gibi büyük kısımlar olacaktır.

Bumerang - Yazarkafe
Medikal Estetik