Kampanyalar İçin İletişime Geçiniz  
    • Cilt Bakımı
    • Kendinize zaman ayırın....
    • Lazer Epilasyon
    • lazer epilasyon ankara merkezleri

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer ışınları, insanların ciltlerini yakamayacak kadar güçlü olan ışınlar olmasıyla beraber, epilasyon makineleri tarafından uygulanarak tüylere karşı kalıcı çözüm sunan bir yöntemdir. Bu uygulamaya günümüzde lazer epilasyonu adı verilir. Her hafta ve her yaz dönemine yaklaşırken bay ya da bayanlar, tüylerle olan sorunlarınızdan kurtulmak için genelde ağda v.b. türünde çeşitli yöntemler uygularsınız. Oysaki bu yöntemlerle çok acı çekmenize rağmen güzel görünmek, cildinizi pürüzsüz yapmak için zorluklar içerisinde kalırsınız.

Neyse ki bundan böyle yapılacak olan uygulama lazer epilasyondur. Tamamen kalıcı olarak sizlere çözüm sunan epilasyon uygulaması, insanların en doğru şekilde tüylerden kurtulmasında yardımcı olur. Sizlerde yararını görebileceğiniz bir uygulamadan faydalanmak istiyorsanız, bu epilasyon ile tüylere son verebilirsiniz.

Cildinizde neredeyse tüm bölgelere yapılabilecek güçte olan epilasyon uygulaması, lazer ışınlarının cildinizde ki tüy sorunu yaratan köklere karşı gönderilmesi sağlanır. Bu sayede tüylerin çıktığı köklere uygulanacak olan lazer, tüy köklerin bir daha tüy sorununu çıkarmamasını sağlar. Bu uygulamadan tamamen sağlıklı bir ortam içerisinde faydalanarak sizlerde epilasyon yaptırabilir, her yaz aylarında ki ağda gibi zorluklarla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz.

Bumerang - Yazarkafe
Medikal Estetik