Kampanyalar İçin İletişime Geçiniz  
    • Cilt Bakımı
    • Kendinize zaman ayırın....
    • Lazer Epilasyon
    • lazer epilasyon ankara merkezleri

Lazer Epilasyon Acı Verir mi?

               Lazer Epilasyon Acı Verir mi?

Lazer epilasyon uygulaması, Türkiye’de son zamanlarda yoğun ilgiyle karşılanmasıyla beraber birçok bireyin faydalandığı uygulamalardan birisidir. Gündelik yaşantınızda, vücudunuzda görünen yerlerde anormal bir biçimde tüy sorunuyla karşılaşıyorsanız, sizlerde tüylerinizle ilgili problemlerinizi giderebilirsiniz.
Tüyler, hem bay hem de bayan kişilerde maalesef istenmeyen bölgelerde çıkınca kötü görüntülere sebebiyet veren bir sorundur. Böyle bir durumla gelecek yıllarda karşılaşmamak, sorunu çözmek adına lazer uygulamasından faydalanabilirsiniz. Peki ya lazer epilasyon uygulaması cilde acı verir mi?
Bu sorunun cevabı bölgeye göre değişir. Şöyle ki ince cildinizin olduğu yüz hatlarınız, ense ya da boyut gibi kısımlarda lazer ışınlarının etkisini hissedebilirsiniz. Ama kollarınızda ya da bacaklarınızda ki cildiniz kalın deriler olduğundan bu sorunla karşılaşmayacaksınız demektir. Ancak unutulmaması gereken durum, bölgeye göre değişiklik gösteren acı hissi sizlere inanılmaz acılardan ziyade bir sinek ısırığı kadar acı hissi yaratacaktır.
Sizlerde basit acı hislerine dayanabilir ve maalesef baş belası olan tüylerle ilgili olan sorununuzu kısa zamanda, lazer epilasyonla beraber çözüme kavuşturabilirsiniz. İstediğiniz tek şey, yaz sezonunda tüylerden kurtulmuş, pürüzsüz bir cilde sahip olmak ise, epilasyon uygulaması tam size göredir! lazer epilasyon ankara
Bumerang - Yazarkafe
Medikal Estetik