Kampanyalar İçin İletişime Geçiniz  
    • Cilt Bakımı
    • Kendinize zaman ayırın....
    • Lazer Epilasyon
    • lazer epilasyon ankara merkezleri

Erkeklerde Lazer Epilasyon

               Erkeklerde Lazer Epilasyon

Tüylerle savaşan, her yaz dönemi geldiğinde ciltte ki tüy problemlerine savaş açan sadece bayanlar değil… Günümüzde birçok bakımlı erkekte tüylerle olan savaşı yapmaktadır. Vücudun birçok bölgesinde oluşabilme ihtimali bulunan erkeklerde ki tüy problemleri, giderilmesi için genelde ağda ya da tüy alıcı makineler kullanılır. Oysaki bu gibi yöntemler tüyleri geçici olarak temizlese de bir daha ki tüy çıkmasında daha kalın çıkmasına sebebiyet verir.

Erkeklerin de lazer epilasyon uygulamasından yararlanarak başarılı olabileceğini söylemeliyiz. Günümüzde birçok erkek, tüy sorunlarıyla devamlı karşılaşmamak ve tüylerden kurtulmak için lazer uygulamasından yararlanır. Sizde tüylerinizle alakalı sorunlarınız varsa, kısa zamanda epilasyon seanslarına katılarak en iyi şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sırt, göğüs, boyun, ense, yüz hatlarınız ya da genital bölge gibi birçok bölge için istenilen uygulama yaptırılabilir. Bu sayede daha temiz olacak ve yaz sezonunda tüy problemi nedeniyle kafada oluşan soru işaretlerinden kurtulmuş olacaksınız. Böylelikle daha temiz ve cildinizle beraber yaz tatillerinizi keyifli bir şekilde yaparak geçirecek, en iyi şekilde dinlenebileceksiniz.Bumerang - Yazarkafe
Medikal Estetik