Kampanyalar İçin İletişime Geçiniz  
    • Cilt Bakımı
    • Kendinize zaman ayırın....
    • Lazer Epilasyon
    • lazer epilasyon ankara merkezleri

Cilt Gençleştirme

Kampanya; 

RADYO FREKANS ile cilt gençleştirme

Yüzdeki ince çizgileri yok eder.oluşacak kırışıklıkları engeller

Cilde yoğun nem kazandırır

Ciltteki doku.kolajen kaybını engelleyip oluşmuş deformasyonları toparlayıp cildi 10 yaşa kadar gençleştirir

Türkiyedeki en son sistem tree polar radyofrekans  cilt yenilemenin seansı 150 tl yerine kısa bir süre için sadece 50 tl.

Cilt gençleştirme  denilince genellik akla ilk etapta hemen yaşlanmış cildi gençleştirme  gelmektedir.oysaki clt gençleştirme iki çeşitte algılanmalıdır.birincisi elbetteki doğal olarak ilk akla gelen bir çeşit zamanı geri çevirmek amacıyla uygulanan yaşlanma etkilerini azaltmakta kullanılan citl gençleştirme uygulamalarıdır.elbetteki birçok uygulamada olduğu gibi bu tip bir cilt gençleştirme  yönteminde de çok gecikilmeden müdahale daha etkin ve net sonuçlar almamızı sağlayacaktır.cildimizde çizgiler çoğalıp derinleşti ise kolajen kaybı üst seviyelere ulaştıysa bu durumda tek tip cilt gençleştirme  yöntemi yeterli olmayabilir.böyle durumlarda cihaz ve ürün desteği gerekebilir. Böyle durumlarda cildi gençleştirme süreci seans sayısı olarakta uzayabilir. 

Zamanı geri çevirmede kullanılan cilt gençleştirme  yöntemleri genellikle cihaz ve ürün desteği ile uygulanmaktadır.burada bahsettiğimiz cilt gençleştirme  yöntemleri kesinlikle cerrahi müdahaleler değildir.

Günümüzde teknolojinin ve kozmotolojinin bu denli gelişmiş olması sayesinde cilt gençleştirme teknikleri acısız ağrısız ve konforlu bir şekilde son sistem cihazlarla yapılmaktadır.

En son teknoloji cilt gençleştirme cihazlarından birisi radyo frekans ile cilt gençleştirme yöntemidir.

 

Bumerang - Yazarkafe
Medikal Estetik