Kampanyalar İçin İletişime Geçiniz  
    • Cilt Bakımı
    • Kendinize zaman ayırın....
    • Lazer Epilasyon
    • lazer epilasyon ankara merkezleri

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılır?

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılır?


Lazer ışınları, insanın vücudunda istenmeyen bölgelerde oluşan tüylerin yok olmasına yardımcı olan bir tür ışındır. Bu ışınlar, epilasyon adı verilen uygulamalarla beraber özel yapılandırılmış makinelerle birlikte uygulanarak ciltte ki istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok olmasında ki çözüme yardım eder.

Günümüz koşullarına uygun şekilde birçok lazer uygulamasından faydalanabilirsiniz. Ancak son çıkartılan modelde ki makineler, her zaman en sağlıklısı ve yararlısı olacaktır. Bu nedenle uygulamalarınızı tamamen son model makinelerde yaptırmaya özen gösteriniz.

Lazer epilasyon yaptıracağınız bölgelerle alakalı olarak belli bir sabit konu yer bulunmuyor. Hijyenlik açısından koltuk altı kısımları genel olarak bayanların yoğunlukla yaptırmak istedikleri bölgelerden birisidir. Ağda gibi basit ve bir o kadar zor olan yöntemlerle uğraşmamak adına genital bölge ve bacaklar için de yine lazer epilasyon uygulanabilir bir tedavidir.

Bikini bölgesi, yüz bölgesi, boyun ya da ense gibi bölgeler için de lazer uygulaması sağlanabilir. Bunlar dışında, sırtınız, göğüs kısmınız, kollarınız, çene ve sakalların çıktığı yüz hatlarınız için de bu uygulama gerçekleştirilir. Sizlerde lazer epilasyon uygulaması ile doğru seçim yapabilir ve tüylerle olan savaşınızı kalıcı olarak çözebilirsiniz.

Bumerang - Yazarkafe
Medikal Estetik